Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2046

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Pietūs

  Mama pradėjo gaminti pietus, kai buvo v valandų ir m minučių. Ji pietus pagamina per p minučių. Vaikai iš lauko grįš, kai laikrodis rodys vv valandų ir vm minučių. Parašykite programą, kuri nustatytų, ar mama spės pagaminti pietus, kol vaikai grįš iš lauko. Visi duomenys yra sveikieji skaičiai.

   Skaityti daugiau...
  95% iš 8 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Knygos

  Gintautas planuoja persikraustyti į naujus namus ir jam reikia sudėti visas turimas knygas į dėžes. Gintautas turi d dėžių ir k knygų. Parašykite programą, kuri apskaičiuotų, ar Gintauto turimos knygos tilps į dėžes, jei į vieną dėžę telpa po n knygų.

  Jei knygos netelpa, programa turi parodyti, kelios knygos netilpo į dėžes.

   Skaityti daugiau...
  96% iš 10 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Indai

  Laboratorijoje esančioje talpykloje yra x litrų skysčio. Jį reikia supilti į ritinio formos indą, kurio spindulys – r cm, o aukštis – h cm. Parašykite programą, kuri nustatytų, ar skystis tilps inde. Jei taip, programa turi nurodyti, kiek vietos inde dar liko, o jei ne – kiek litrų skysčio liko nesupilta.

   Skaityti daugiau...
  97% iš 8 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Diktantas

  Mokytoja vertina mokinių parašytus diktantus. Mokinys, padaręs ne daugiau kaip 2 klaidas gauna įvertinimą „Gerai“, padaręs 3-7 klaidas gauna įvertinimą „Patenkinamai“, o padaręs daugiau nei 7 klaidas – „Nepatenkinamai“. Parašykite programą, kuri, įvedus mokinio padarytų klaidų skaičių nustatytų, kokį įvertinimą reikia parašyti mokiniui.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 6 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Greičio matuokliai

  Greitkeliuose kartais naudojami „išmanūs“ greičio matuokliai. Kelių kilometrų atstumu viena nuo kitos pastatomos dvi greičio matavimo stotys. Kiekviena iš jų fiksuoja pravažiuojančio automobilio registracijos numerius ir laiką, kada buvo atliktas matavimas. Žinant atstumą tarp matuoklių a ir laiką, per kurį automobilis jį įveikė, nesunkiai galima rasti vidutinį automobilio greitį.

  Parašykite programą, kuri pagal du matavimo laikus (laikas pateikiamas valandomis ir minutėmis, abu matavimai vyksta tą pačią dieną) apskaičiuotų automobilio greitį ir praneštų, ar jis buvo viršytas ar ne, jei toje atkarpoje leidžiama važiuoti m km/h greičiu.

   Skaityti daugiau...
  84% iš 5 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Šaulys

  Per varžybas šaulys šauna į taikinį, kurio centro koordinatės yra (x0; y0). Jei šaulys pataiko atstumu, ne didesniu kaip 5 cm nuo taikinio centro, tuomet jis gauna 10 taškų. Jei atstumas tarp taikinio centro ir pataikymo taško yra 6-10 cm – šaulys gauna 5 taškus, o jei pataikymo taškas yra toliau kaip 10 cm nuo taikinio centro, šaulys taškų negauna. Parenkite programą, skaičiuojančią, kiek taškų t gaus šaulys, jei pataikymo taško koordinatės yra (x; y).

   Skaityti daugiau...
  88% iš 5 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Populiariausios knygos

  Knygynuose knygų populiarumas nustatomas pagal parduotų egzempliorių skaičių – kuo daugiau knygos egzempliorių parduota, tuo knyga populiaresnė. Parenkite programą, kuri nustatytų populiariausią knygą iš 3 naujausių knygų. Knygą apibūdina kodas k (triženklis sveikasis skaičius) ir parduotų egzempliorių skaičius s. Jeigu yra kelios populiariausios knygos, tai turi būti pateikti jų visų kodai.

   Skaityti daugiau...
  60% iš 2 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Gimimo metai

  Keliamaisiais vadinami metai, kurie nėra šimtmečio metai ir be liekanos dalijasi iš 4, arba tie, kurie yra šimtmečio metai ir be liekanos dalijasi iš 400. Parenkite programą, kuri, įvedus žmogaus gimimo metus m, nustatytų, ar žmogus gimė keliamaisiais ar ne keliamaisiais metais.

   Skaityti daugiau...
  93% iš 3 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 1
   Taškai: 10
Rezultatai 1 - 8 iš 8
Į viršų