Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2046

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Braškių derlius

  Ūkininkas augina braškes. Kiekvieną dieną jis skindamas braškes, jas sudeda į 10, 5 ir 3 kg dėžutes. Pirmiausia užpildo 10 kg dėžutes, po to 5 kg, o likusias braškes deda į 3 kg dėžutes (paskutinė dėžutė gali būti nepilna). Parenkite programą, kuri rastų kelių 10, 5 ir 3 kg dėžučių jam reikės kiekvieną braškių skynimo dieną bei kelių kiekvienos talpos dėžučių reikės iš viso. Ūkininkas braškes skynė n dienų.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 4 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Kėdės ir taburetės

  Kambaryje stovi trikojės taburetės ir keturkojės kėdės. Kai ant visų taburečių ir kėdžių susėdo žmonės, kambaryje iš viso buvo n kojų. Parašykite programą kėdžių k ir taburečių t skaičiui rasti kambaryje?

   Skaityti daugiau...
  90% iš 4 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Skaičiai

  Duoti keturi teigiami sveikieji skaičiai. Pirmas, antras ir trečias skaičiai sudaro aritmetinę progresiją, o šių skaičių suma lygi a. Antras, trečias ir ketvirtas skaičiai sudaro geometrinę progresiją, jų suma lygi b. Raskite šiuos keturis skaičius.

   Skaityti daugiau...
  73% iš 3 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Lėktuvo bagažas

  Skrisdamas lėktuvu keleivis gali su savimi skraidinti tam tikro svorio ir išmatavimų bagažą. Bagažas būna rankinis, t.y. jį leidžiama įsinešti į savimi į lėktuvo vidų, ir paprastas – dedamas į atskirą lėktuvo bagažo skyrių. Keleiviai lėktuvu gali skristi dvejomis klasėmis: verslo ir ekonomine. Abiejų klasių keleiviai su savimi gali nemokamai turėti iki 8 kg rankinį bagažą, kurio aukščio, pločio ir storio matmenų centimetrais bendra suma neviršytų 120 cm (pvz. 60+40+20, 70+30+20, 40+40+40 ir t.t). Už kiekvieną viršytą rankinio bagažo matmens centimetrą iš verslo klasės keleivio imamas papildomas 5 € mokestis, o ekonominės – 10 €. Verslo klasės keleiviai papildomai nemokamai gali skraidinti paprastą neribotų matmenų bagažą iki 23 kg. Už kiekvieną viršytą paprasto bagažo kilogramą iš verslo klasės keleivių imamas 5  €  mokestis. Jei ekonomine klase skrendantis keleivis su savimi skraidina paprastą bagažą, kiekvienas jo kilogramas apmokestinamas 5 €.

  Sukurkite programą, kuri tikrindama keleivių duomenis suskaičiuotų ir į rezultatų failą išvestų:

  1. Kiek lėktuvų kompanija bendrai uždirba papildomų pajamų lėktuvo keleivių bagažo svoriui ir matmenims viršijus nurodytas normas.
  2. Kiek bendrai kilogramų lėktuvu skrendantys keleiviai viršija bagažo (rankinio ir paprastojo) nemokamo skraidinimo normas.
  3. Kiek keleivių skrenda lėktuvu, kurių rankinio bagažo matmenys viršija nemokamo skraidinimo normas.
   Skaityti daugiau...
  66% iš 3 balsų
  Paskelbe: Guest
   Lygis: 2
   Taškai: 10
Rezultatai 1 - 4 iš 4
Į viršų