Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Pasaulio krepšinio čempionatai

  Pasaulio krepšinio čempionatai rengiami nuo 1950-ųjų metų ir vyksta kas ketveri metai. Parenkite programą, kuri iš metų intervalo [m; n] išrinktų ir ekrane parodytų tuos metus, kuriais vyko pasaulio krepšinio čempionatas ir nurodytų, kelintas čempionatas tais metais vyko.

   Skaityti daugiau...
  75% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Savaitės dienos

  Kartais žmonėms būna sunku prisiminti, kokia šiandien yra savaitės diena, o ir kalendorius ne visada būna po ranka. Parašykite programą, kuri išspausdintų vieno mėnesio savaitės dienų sąrašą nuo a dienos iki b dienos, jei žinoma, kad mėnuo prasidėjo m-tąją savaitės dieną.

  Savaitės dienos numeruojamos taip: 1-pirmadienis, 2-antradienis … 7 - sekmadienis.

   Skaityti daugiau...
  70% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Žaidimas kauliukais

  Du draugai žaidžia žaidimą su kauliukais: kiekvienas paeiliui ridena tris kauliukus, iškritusi taškų suma pridedama prie žaidėjų jau anksčiau surinktų taškų. Norėdami paįvairinti žaidimą, draugai sugalvojo, kad jei iškritusi suma dalinsis iš 6-ių, ji bus atimta iš bendros žaidėjo taškų sumos, o jei iš 3-jų – žaidėjui pridedamas dvigubas taškų kiekis. Iš viso žaidžiama n partijų. Parašykite programą, kuri išspausdintų galutinį rezultatą ir praneštų, kuris iš draugų laimėjo. Jei draugai surinko po vienodą taškų skaičių, tuomet fiksuojamos lygiosios.

   Skaityti daugiau...
  70% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Dviračių lenktynės

  Draugai Tomas ir Matas nusprendė surengti dviračių lenktynes. Jie nusprendė apvažiuoti r ratų aplink parką. Vieno rato ilgis yra m metrų. Tomas pirmąjį ratą įveikė per t1, antrąjį per t2 sekundžių ir t.t. Matas atitinkamai pirmąjį ratą įveikė per m1, antrąjį per m2 sekundžių ir t.t.

   Skaityti daugiau...
  60% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Gimtadienio loterija

  Simas savo gimtadienio proga draugams sugalvojo loteriją. Prizas – papildomas torto gabaliukas. Pakviesti draugai turėjo sugalvoti skaičių nuo 1 iki 1000. Tada iš dėžutės traukiamas popierėlis, ant kurio užrašyta, iš kelių skaitmenų sudarytas skaičius yra laimingas. Suskaičiuokite, keli Simo draugai laimėjo loterijoje.

  Bet Simas pamiršo, jog turi tik vieną tortą. Tortas padalintas į 20 gabaliukų. Ar užteks torto loterijoje laimėjusiems, jeigu visi draugai ir Simas jau suvalgė po gabaliuką? Jei torto neužteks, reikia apskaičiuoti, kelių gabalėlių pritrūks, o jei pakaks – keli gabalėliai liks.

   Skaityti daugiau...
  73% iš 3 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Dramblio dalybos

  Afrikoje sulaukęs 65 metų mirė afrikinis savanos dramblys. Jis svėrė 7,5 tonos. Netrukus tai suuodė hiena. Pirmąją dieną ji suėdė arba pasislėpė mėsos tiek, kiek sveria pati. Hienos vidutiniškai sveria nuo 50 iki 87 kg. Antrąją dieną hienų buvo jau 4, trečiąją 9 ir t.t. (1, 4, 9, 16, 25, 36, 49). Kelioms dienoms dramblio mėsos užteks visoms atėjusioms hienoms? Kiek bus likę dramblio likučių po savaitės, jeigu hienos jo nespės sudoroti per 7 dienas. Laikykite, kad visos atėjusios hienos svėrė vienodai.

   Skaityti daugiau...
  93% iš 3 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
 • Kuro sąnaudos

  Šeima išsirengė į kelionę automobiliu. Mašinos kompiuteris kas vieną nuvažiuotą kilometrą matuoja likusį kuro kiekį bake ir išveda jį ekrane. Šeima nusprendė šiuos skaičius fiksuoti, kad kelionės pabaigoje galėtų apskaičiuoti vidutines kuro sąnaudas 100-ui kilometrų, kelionės kainą, vidutinę vieno kilometro kainą ir didžiausias sąnaudas vienam kilometrui.

   Skaityti daugiau...
  70% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 10
Rezultatai 1 - 7 iš 7
Į viršų