Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Varžybos

  Mokykloje per lengvosios atletikos varžybas šuolio į tolį rungtyje I etape dalyvavo n (1 <= n <= 100) mokinių. Jų geriausi pasiekti rezultatai surašyti į sąrašą. Į finalą patenka tik tie mokiniai, kurių pasiektas geriausias rezultatas viršija visų pasiektų geriausių rezultatų vidurkį. Sukurkite programą, kuri sąraše paliktų tik atrinktų į finalą mokinių geriausius rezultatus surikiuotus didėjimo tvarka ir užrašytų, keli mokiniai atrinkti.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Rinktinė

  Į šuolininkių komandą reikia išrinkti 10 sportininkių. Atrankos kriterijus – į komandą patenka sportininkės, turinčios geriausius asmeninius rezultatus. Po pirmo atrankos etapo buvo išrinkta n (1 <= n <= 10) sportininkių. Jų geriausi rezultatai didėjimo tvarka surašyti faile Duomenys2_1.txt. Po antro atrankos etapo buvo atrinkta dar m (1 <= m <= 10) sportininkių. Jų geriausi rezultatai nerūšiuoti surašyti faile Duomenys2_2.txt.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Šimtametis karas

  Šimtametis karas – Anglijos ir Prancūzijos karas, vykęs 1337-1453 metais. Reikia parašyti programą, skaičiuojančią, ar Anglijos kariuomenė įveiks Prancūzijos kariuomenę.

   Skaityti daugiau...
  40% iš 1 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Pašto ženklų kolekcionavimas

  Kolekcionieriumi vadinamas žmogus, kuris rinkdamas ir kokiu nors pagrindu sistemindamas pamėgtos srities daiktus, suteikia jiems pažintinę ar mokslinę vertę, gali gėrėtis jų grožiu ir patirti atradimo džiaugsmą.

  Vienas lenkų tyrinėtojas suskaičiavo net 1019 kolekcionavimo rūšių. Iš jų mūsų laikais populiariausia yra filatelija. Filatelija populiari todėl, kad pašto ženklai lengvai prieinami, maži, įdomūs, jų labai daug, įvairūs jų piešiniai ir kt. Visuomeniniai, istoriniai įvykiai, mokslo ir technikos laimėjimai, kultūros ir meno vertybės, įvairi gyvūnija ir augalija atsispindi mažuose įvairiaspalviuose pašto ženkluose.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 2
   Taškai: 10
 • Namų vaistinėlė

  Namų vaistinėlė yra būtina kiekvienuose namuose. Įvairūs sužeidimai, traumos ir susirgimai dažniausiai užklumpa netikėtai, tad kad nutikus nelaimei, galėtume sau ir savo artimiesiems suteikti būtinąją pagalbą reikia pasirūpinti namų vaistinėle.

   Skaityti daugiau...
  0% iš 0 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 2
   Taškai: 10
Rezultatai 1 - 5 iš 5
Į viršų