Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

You have 0 articles to compare. Do you want to see compare view now?


Compare
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

 • Apelsino tūris

  Rutulio formos apelsino skersmuo d cm. Apelsino žievelės storis yra a cm. Apskaičiuokite, kokį tūrį vam užima apelsino minkštimas. Pradiniai duomenys ir rezultatai yra realiojo (double) tipo. Rezultatai turi būti išvedami dviejų ženklų po kablelio tikslumu.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 6 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Vandens tūris

  Turime kubo formos dėžutę. Kubo briaunos ilgis yra a. Į jį yra įdedamas b skersmens rutulys. Yra žinoma, kad rutulio skersmuo neviršija kubo kraštinės ilgio. Dėžutė pripilama vandens iki viršaus. Parašykite programą, skaičiuojančią, koks yra vandens tūris. Į ekraną taip pat išveskite dėžutės ir rutulio tūrių reikšmes.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Temperatūrų skalės

  Buityje temperatūrą esame įpratę matuoti Celsijaus laipsniais. Šią skalę pasiūlė švedų astronomas Andersas Celsijus 1742 m. Fizikoje dažnai naudojama Kelvino temperatūrų skalė. Ją sugalvojo airių mokslininkas Viljamas Tomsonas baronas Kelvinas 1848 m.. Ryšys tarp šių skalių yra nesudėtingas, nes laipsniai abiejose skalėse yra vienodo dydžio, skiriasi tik atskaitos taškas.

  °K = °C - 273,16

  Be šių skalių temperatūrai matuoti kai kuriose šalyse (pavyzdžiui JAV) yra naudojama vokiečių fiziko Farenheito skalė, kuri buvo pasiūlyta 1724 m. Čia sąryšis tarp skalių yra sudėtingesnis:

  9·°C = 5·(°F – 32)

  Prancūzų mokslininkas Reomiūras 1730 m siūlė skalę, kurios nulinė padala atitiko vandens užšalimo temperatūrą, o vandens virimo temperatūra – 80·°, t.y.

  °R = 0,8·°C

   Skaityti daugiau...
  76% iš 5 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Kontrolinis darbas

  Miško mokykloje mokosi daug mokinių. Kiekvienoje klasėje mokinių skaičius ne didesnis už 49. Mokykloje naudojama penkiabalė vertinimo sistema. Antrokų klasė parašė kontrolinį darbą. Už kontrolinį darbą 1/7 klasės mokinių gavo penketus, 1/3 – ketvertus, 1/2 – trejetus. Visų kitų klasės mokinių darbai buvo įvertinti nepatenkinamai.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 1 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Saldainiai

  Saldainių maišelis kainuoja a eurų. Kiekviename maišelyje yra kuponas. Už tris kuponus galima gauti nemokamai vieną tokį saldainių maišelį. Saldainius už kuponus galima pirkti 3 kartus. Kiek daugiausia galima gauti saldainių maišelių už b eurų? Pradiniai duomenys yra sveikojo tipo.

   Skaityti daugiau...
  85% iš 4 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
 • Autobuso atvykimo laikas

  Autobusas iš Vilniaus išvyko, kai laikrodis rodė vi valandą mi minučių. Iki Panevėžio autobusas važiavo vp valandų ir mp minučių. Panevėžyje autobusas stovėjo ms minučių. Iš Panevėžio į Rygą autobusas važiavo vr valandų ir mr minučių. Parašykite programą, skaičiuojančią, kuriuo laiku (valandomis v ir minutėmis m) autobusas atvyks į Rygą. Autobusas gali išvykti vakare, o į Rygą atvykti kitą parą. Pradiniai duomenys ir rezultatai yra sveikojo tipo.

   Skaityti daugiau...
  100% iš 2 balsų
  Paskelbe: Renata Burbaitė
   Lygis: 1
   Taškai: 100
Rezultatai 1 - 6 iš 6
Į viršų