Rokas žiūrėjo televizorių, įsijungęs vieną iš mėgstamų kanalų. Berniukas perjungia kanalus mygtukų D (pirmyn) ir K (atgal) paspaudimais. Vienas paspaudimas – vienas kanalas.

Pirmoje Duomenys2.txt failo eilutėje nurodyta kiek yra mėgstamų kanalų, bei kuris kanalas įjungtas dabar. Tolesnėse failo eilutėse surašyti likę kanalai, kuriuos norės įsijungti Rokas.

Rezultatų failo Rezultatai2. txt pirmoje eilutėje pateiktas mygtukų paspaudimų skaičius, antroje - mygtukų paspaudimų seka.

Duomenys2.txt Rezultatai2.txt

DDDDKKKKK

• Parašykite void tipo funkciją apskaičiuojančią, kiek kartų reikės paspausti mygtuką D arba K (D – pirmyn, K – atgal), bei išspausdinkite raidžių D ir K seką, nurodančią mygtukų paspaudimus.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2015/2/tv_kanalai