Martynas, kaip ir daugelis mokinių, amžinai pasilieka pernelyg daug darbų paskutiniam vakarui prieš atsiskaitymus. Šis vakaras taip pat ne išimtis, o darbų ant nosies kabo tiek, kad nežinia ko imtis.

Išgelbėtumėte Martyną, padėdami jam išspręsti jo informatikos namų darbų užduotį ir taip sutaupydami jo sparčiai senkantį laiką. Uždavinys skamba taip: n žaidėjų sustoja į eilę, kiekvienas žaidėjas rankose laiko kortelę, kurioje yra užrašyta viena raidė ir du skaičiai, reiškiantys kitų dviejų žaidėjų pozicijas eilėje.  Žaidėjui atvertus kortelę, joje įrašyta raidė ir žaidėjo vardas yra užrašomi ant lentos. Žaidėjai korteles privalo atversti pagal tokias taisykles: pirmasis kortelę atverčia tas, kurio antras skaičius kortelėje yra lygus 0, o pozicijos numeris eilėje yra mažiausias. Toliau kortelę atverčia tas žaidėjas, kurio pozicija eilėje sutampa su vienu iš atverstos kortelės skaitmenų. Jei kortelėje pirmasis skaitmuo nurodo žaidėją, kuris jau atvertęs savo kortelę, kortelę atverčia žaidėjas, kurį nurodo antrasis skaitmuo, tačiau jei ir jis yra atvertęs savo rankose laikomą kortelę, tuomet privalome sugrįžti per viena „žingsnį“ atgal t.y.  grįžtame pas tą žaidėją, kurio kortelės skaičius nurodė esamo žaidėjo poziciją. Visa tai kartojame tol, kol nelieka neatverstų kortelių. Nulinė pozicija eilėje neegzistuoja, todėl bet kuris skaičiukas, nurodantis poziciją 0 yra ignoruojamas.

Pradinių duomenų failo „Žaidėjai.txt“ pirmoje failo eilutė įrašytas sveikasis skaičius n (0 < n < 10) – žaidėjų skaičius. Kiekvienoje sekančioje eilutėje yra įrašytas žaidėjo vardas, jo kortelėje esanti raidė ir du skaitmenys.

Rezultatų failo „Rezultatai.txt“ pirmose n eilučių yra surašyti žaidėjų vardai, tokia tvarka, kokia buvo atverčiamos kortelės. Paskutinėje eilutėje pateikiamas iš raidžių sudėliotas žodis.

Pastabos:

• Duomenų faile žaidėjai pateikti jų stovėjimo eilėje tvarka;
  • Eilėje žaidėjai indeksuojami nuo 1.
Žaidėjai.txtRezultatai.txt

Simas

Žodis: PASLAPTIS

Reikalavimai:

• Duomenų skaitymo funkcija.
  • Duomenų struktūra, kurioje yra saugomas žaidėjo vardas ir kortelėje esantys duomenys.
  • Ieškomą žodį sudėliojanti funkcija.
  • Rezultatų išvedimo funkcija.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2015/3/namu_darbas