Prieš kiekvienas Kalėdas skelbiama akcija „Knygų Kalėdos“. Šios akcijos metu mokyklų bibliotekoms dovanojamos knygos. Šiais metais mokykla gavo n skirtingų pavadinimų knygų. Kai kurių knygų buvo ne po vieną vienetą. Bibliotekininkė turi įtraukti knygas į apskaitą. Ji paprašė programuojančių mokinių pagalbos, nes reikia apskaičiuoti:

• už kokią pinigų sumą buvo padovanota kiekvieno pavadinimo knygų;
  • už kokią pinigų sumą buvo padovanota knygų iš viso;
  • kelių pavadinimų knygų buvo padovanota daugiau kaip po 5 vienetus.

Mokiniai sutiko padėti ir paprašė bibliotekininkės suformuoti pradinių duomenų failą Duomenys1.txt, kurio pirmoje eilutėje įrašyta, kiek skirtingų pavadinimų knygų buvo padovanota, o likusiose n eilučių – informacija apie kiekvieno pavadinimo knygą – knygos vieneto kaina (realusis skaičius) ir to pavadinimo knygų kiekis (sveikasis skaičius).

Rezultatų faile Rezultatai1.txt turi būti:

• pirmosiose n eilučių – vieno pavadinimo knygos vieneto kaina, knygų skaičius, visų to pavadinimo knygų kaina;
  • po to išvedama pinigų suma, už kurią padovanota knygų;
  • kelių pavadinimų knygų buvo padovanota daugiau kaip po 5 vienetus.
Duomenys1.txt Rezultatai1.txt

5.65 2

4.92 12

8.71 3

5.65 2 11.30

4.92 12 59.04

8.71 3 26.13

• Naudokite sveikųjų ir realiųjų skaičių masyvus: sveikųjų – kiekiams, realiųjų – knygos vieneto kainai ir pilnai kainai saugoti.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void. Joje į masyvus sudėkite knygų kiekius ir knygos vieneto kainas.
  • Sukurkite funkciją void, kuri suformuotų knygų pilnų kainų masyvą.
  • Sukurkite visų knygų kainų sumos skaičiavimo funkciją, grąžinančią apskaičiuotą sumą per funkcijos vardą.
  • Sukurkite kiekio skaičiavimo funkciją, grąžinančią apskaičiuotą kiekį per funkcijos vardą.
  • Rezultatų išvedimui į failą parašykite funkciją void.