Sausio mėnesį vyksta egzaminų sesija. Studentai laikė pirmąjį egzaminą. Parašykite programą, kuri apskaičiuotų kiekvienos grupės vidurkį.

Sausio mėnesį vyksta egzaminų sesija. Studentai laikė pirmąjį egzaminą. Parašykite programą, kuri apskaičiuotų kiekvienos grupės pažymių vidurkį.

Pirmoje pradinių duomenų failo Duomenys3.txt eilutėje pateikta, kelios grupės n laikė egzaminą. Kitose n eilučių pateiktas grupės pavadinimas, grupės studentų skaičius ir jų gauti pažymiai.

Rezultatų faile Rezultatai3.txt turi būti n eilučių, kuriose turi būti: grupės pavadinimas ir vidurkis, dviejų ženklų po kablelio tikslumu.

Duomenys3.txt: Rezultatai3.txt

IF4/8 5 5 7 8 9 10

IF4/9 5 8 5 10 5 6

IF4/10 4 5 5 7 9

IF3/5 4 6 7 9 8

IF4/8 7.80

IF4/9 6.80

IF4/10 6.50

IF3/5 7.5

• Naudokite sveikųjų (vienos grupės studentų pažymiams saugoti), realiųjų (vidurkiams saugoti) skaičių ir eilučių (string) (grupių pavadinimams saugoti) masyvus.
  • Parašykite vidurkio skaičiavimo funkciją, grąžinančią apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą, ir ją panaudokite kiekvienos grupės vidurkio skaičiavimui.
  • Pradinius duomenis skaitykite ir apdorokite gabaliukais (po vieną grupę). Sukurkite void funkciją.
  • Parašykite rezultatų įrašymo į failą funkciją void.