Mokykloje veikia valgykla. Valgyklos maistas puikus, todėl daug moksleivių pietauja mokykloje. Moksleiviai dažnai užsisako kompleksinius pietus, arba atskirus patiekalus. Kompleksinius pietus sudaro trys patiekalai ir vaisių gėrimas.

Užduotis. Žinomas per dieną mokykloje pietavusių moksleivių skaičius, bei kiek ir kokių patiekalų užsisakė kiekvienas valgęs moksleivis.  Apskaičiuokite, keli moksleiviai valgė kompleksinius pietus, keli gėrė gėrimą, keli valgė sriubą, keli antrąjį patiekalą ir keli moksleivių pirko desertą.

Pradiniai duomenys. Pirmoje failo Duomenys1.txt  eilutėje pateiktas valgykloje pietavusių moksleivių skaičius n, kitose eilutėse pateikti  sveikieji skaičiai: pirmasis skaičius parodo, kelis patiekalus valgė moksleivis, jei skaičius 0, tai moksleivis valgė kompleksinius pietus, toliau pateikti skaičiai rodo, kokius patiekalus valgė moksleiviai (1 – gėrimas, 2 – antras patiekalas, 3 – sriuba, 4 – desertas).

Rezultatai. Rezultatų faile Rezultatai1.txt įrašykite, keli moksleiviai valgė kompleksinius pietus, keli gėrė gėrimą, keli valgė sriubą, keli – antrąjį patiekalą ir keli moksleiviai pirko desertą.

Duomenų nuskaitymui ir rezultatų išvedimui naudokite tekstinius failus.

Duomenys1.txt Rezultatai1.txt

3 moksleiviai valgė kompleksinius pietus