Gamykla „ViRGa“ (Virtuvės reikmenų gamykla) gamina smulkiąją virtuvės techniką: pjaustykles, virdulius, mikserius ir plaktuves. Duomenų faile duomenys surašyti tokia tvarka: pirmojoje eilutėje yra duomenų eilučių skaičius n (1 ≤ n ≤ 100). Šiose n eilučių duomenys užrašyti tokia tvarka: gaminio numeris gn, pagamintų gaminių skaičius gs (1 ≤ gs ≤ 100). Toliau eilutėje yra gs skaičių, reiškiančių jų savikainas. Gaminiai koduojami skaičiais pjaustyklė – 1, virdulys – 2, mikseris – 3, plaktuvė – 4.

Apskaičiuokite, kokiai sumai pagaminta kiekvienos rūšies gaminių. Kurių gaminių pagaminta didžiausiai sumai. Visos gaminių savikainų sumos yra skirtingos. Visi skaičiai sveikieji.

Kontroliniai duomenys

duom.txt rez.txt