Kiekvienas skaičius turi daliklių. Mažiausias, bet kurio skaičiaus, daliklių kiekis yra du (išskyrus vienetą), bet yra skaičių, kurie daliklių turi daug daugiau. Pvz.: skaičius 5 turi du daliklius 1 ir 5; skaičius 8 turi keturis daliklius 1, 2, 4 ir 8.

Užduotis. Žinomas skaičių intervalas nuo a iki b. Suraskite, kuris šio intervalo skaičius turi daugiausia daliklių ir visus jo daliklius.

Pradiniai duomenys. Tekstiniame faile Duomenys5.txt pirmoje eilutėje pateikti du skaičiai a ir b (intervalo pradžia ir pabaiga).

Rezultatai. Tekstiniame faile Rezultatai5.txt pirmoje eilutėje pateikite skaičių, kuris turi daugiausia daliklių ir daliklių skaičių.

Antroje eilutėje visus to skaičiaus daliklius.

Duomenys5.txt Rezultatai5.txt

Skaičius 24 turi daugiausia daliklių 8