Bibliotekos duomenų bazėje yra n knygų, kurioms priskirtas bet koks numeris. Visi numeriai surikiuoti nuo mažiausio iki didžiausio. Kiekvieną dieną knygos paimamos ir grąžinamos į biblioteką. Kai knyga paimama, jos numeris ištrinamas iš duomenų bazės, kai knyga grąžinama – jos numeris įvedamas atgal į atitinkamą vietą. Parašyti programą, kuri išvestų knygų sąrašą po paėmimo ir knygų sąrašą po paėmimo ir pridėjimo.

Duomenys: pirmoje eilutėje - kiek iš viso yra knygų bibliotekos duomenų bazėje (n), antroje eilutėje yra paimtų knygų kiekis ir numeriai, trečioje eilutėje – kiek gražinta knygų ir tų knygų numeriai. Tolesnėse eilutėse – bibliotekoje esančių knygų numeriai.

Duomenys Rezultatai

2 2  11

knygų sąrašas po išėmimo:

Nr. 1

Nr. 9

Nr. 14

knygų sąrašas po išėmimo ir pridėjimo:

Nr. 1

Nr. 2

Nr. 9

Nr. 11

Nr. 14

4  1 9 10 14

1  5

knygų sąrašas po išėmimo:

Nr. 4

Nr. 13

knygų sąrašas po išėmimo ir pridėjimo:

Nr. 4

Nr. 5

Nr. 13

• Naudokite sveikųjų skaičių masyvus.
  • Masyvo elementų šalinimo funkcija.
  • Masyvo elementų įterpimo funkcija.