Naujai išleistoje pyragų receptų knygoje gausu obuolių pyragų receptų, kurių sudedamosios dalys labai panašios. Jurgita iš knygos išrinko n receptų (n < 30) ir surašė kiekvieno pyrago sudedamąsias dalis bei gaminimo ypatumus: kelių obuolių, kiaušinių reikia pyragui; kiek gramų miltų, cukraus sunaudojama, kiek laiko pyragas kepamas ir kokioje temperatūroje.

Pradinių duomenų failo pyragai.txt pirmoje eilutėje įrašytas pyragų skaičius n. Tolesnėse n eilučių įrašyta po 2 sveikuosius skaičius: obuolių ir kiaušinių skaičius, bei po 4 realiuosius skaičius: miltų, cukraus kiekiai gramais, kepimo laikas valandomis, kepimo temperatūra. Parašykite programą, skaičiuojančią:

• kelių obuolių ir kelių kiaušinių reikės norint iškepti visus sąraše išvardintus pyragus;
  • kiek gramų miltų ir cukraus vidutiniškai reikia vienam pyragui;
  • keli buvo pyragai, kurie kepa ne mažiau kaip v valandų;
  • keli buvo pyragai, kurie keps ne mažesnėje kaip t laipsnių temperatūroje;

Pastaba: v ir t reikšmės įvedamos klaviatūra pagrindinėje funkcijoje main().

• pašalinkite iš pradinio sąrašo receptus, pagal kuriuos pagaminti pyragai keps ne mažesnėje kaip 200 laipsnių temperatūroje ir išspausdinkite sąrašą be pašalintų elementų.
pyragai.txt pyragairez.txt

7 4 250.0 75.0 1.5 180.0

3 1 100.0 25.0 0.75 210.0

4 2 150.0 50.0 1.0 200.0

v = 1.0, t = 180.0

166.7 50.0

7 4 250.0 75.0 1.5 180.0

• Turi būti naudojami sveikųjų ir realiųjų skaičių masyvai.
  • Turi būti pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Turi būti sumos skaičiavimo funkcija Suma(), grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Į funkciją reikia kreiptis 2 kartus: su obuolių ir kiaušinių masyvais.
  • Turi būti vidurkio skaičiavimo funkcija Vidurkis(), grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Į funkciją reikia kreiptis 2 kartus: su miltų ir cukraus masyvais.
  • Turi būti kiekio (pyragų skaičiaus) skaičiavimo funkcija Keli(), kuri grąžina apskaičiuotą pyragų skaičių. Į funkciją reikia kreiptis 2 kartus: su kepimo laiko bei kepimo temperatūros masyvais.
  • Turi būti masyvo elementų šalinimo funkcija.
  • Turi būti rezultatų išvedimo į failą funkcija void.