Stalo žaidimą „Stebuklingos kortelės“ žaidžia n žaidėjų (n < 21), kurių numeriai yra sveikieji skaičiai iš intervalo [1; 20]. Kiekvienas žaidėjas, laikydamasis žaidimo taisyklių, padaro ėjimą ir užsirašo, kelis taškus gauna (sveikasis skaičius). Pradiniai duomenys surašyti tekstiniame faile zaidimas1.txt. Pirmoje failo eilutėje įrašytas ėjimų skaičius m (m < 100). Tolesnėse m failo eilučių įrašyta po du sveikuosius skaičius – žaidėjo numeris ir taškų skaičius. Parašykite programą, surandančią ir rezultatų faile zaidimas1rez.txt spausdinančią:

• Kokia galutinė kiekvieno žaidėjo surinktų taškų suma. Surinktais laikomi tik teigiami sveikieji skaičiai. Rezultatus surašykite faile vienam žaidėjui skirdami vieną eilutę: žaidėjo numeris ir surinktų taškų suma, atskirti tarpais.
  • Kuris žaidėjas surinko mažiausiai taškų. Jei keli žaidėjai surinko po vienodai taškų, jų visų numeriai turi būti spausdinami vienoje eilutėje mažėjimo tvarka, atskiriant juos vieną nuo kito tarpais.
  • Kuris žaidėjas surinko daugiausiai taškų. Jei keli žaidėjai surinko po vienodai taškų, jų visų numeriai turi būti spausdinami vienoje eilutėje didėjimo tvarka.
  • Prieš mažiausiai taškų surinkusį žaidėją, kurio numeris yra didžiausias, įterpkite žaidėją, kuris surinko daugiausiai taškų ir kurio numeris yra mažiausias.
  • Prieš daugiausiai taškų surinkusį žaidėją, kurio numeris yra mažiausias, įterpkite žaidėją, surinkusį mažiausiai taškų, kurio numeris yra didžiausias.
  • Įterpę aukščiau nurodytus elementus, rezultatų faile išspausdinkite žaidėjų numerius ir surinktų taškų skaičių – vienam žaidėjui skiriama viena eilutė.

zaidimas1.txt
zaidimas1rez.txt

2 -2

4 -1

Žaidėjai ir jų surinkti taškai:

Mažiausiai taškų surinko:

Daugiausiai taškų surinko:

Po įterpimo:

• Naudokite sveikųjų skaičių masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void.
  • Sukurkite mažiausios ir didžiausios reikšmių paieškos funkcijas, grąžinančias apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Sukurkite masyvo elemento įterpimo funkciją void.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią mažiausiai taškų surinkusius žaidėjus.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią daugiausiai taškų surinkusius žaidėjus.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią žaidėjų numerius ir surinktų taškų skaičių.