Pradinių duomenų failo geles.txt pirmoje eilutėje įrašytas gėlių parduotuvėje esančių vazoninių gėlių rūšių skaičius n. Tolesnėse n eilučių įrašyta po tris tarpais atskirtus skaičius: pirmas skaičius (sveikasis) r apibūdina gėlės rūšį, antrasis (realusis) s – tos rūšies gėlės vieneto kainą ir trečiasis (sveikasis) k – kiek vienetų tos rūšies gėlių yra parduotuvėje. Į rezultatų failą gelesrez.txt įrašykite:

1. pirmoje eilutėje, kiek iš viso gėlių kv yra parduotuvėje;

2. antroje eilutėje, kokią pinigų sumą sv kainuoja parduotuvėje parduodamos gėlės;

3. trečioje eilutėje, kurios rūšies gėlių yra daugiausia ir kiek jų yra;

4. ketvirtoje eilutėje, kurios rūšies gėlės, kainuoja mažiausiai ir kokią pinigų sumą.

geles.txt gelesrez.txt

1 12.50 2