Šachmatų turnyre „Panevėžys Open“ dalyvavo n (n < 101) šachmatininkų. Po turnyro Šiaulių miesto komandos treneris į failą sachmatai2.txt surašė kiekvieno sportininko rezultatus: prie kurios lentos žaidė sportininkas (sveikasis skaičius iš intervalo [1; 10]), kelias partijas sportininkas laimėjo, kelias baigė lygiosiomis ir kelias pralaimėjo. Už laimėtą partiją sportininkas gauna 1 tašką, už lygiąsias – 0,5 taško, už pralaimėtą partiją taškai neskiriami. Vienam sportininkui skiriama viena eilutė. Parašykite programą, surandančią ir rezultatų faile sachmatai2rez.txt spausdinančią:

• Koks yra galutinis kiekvieno turnyre dalyvavusio sportininko surinktų taškų skaičius. Rezultatus surašykite faile vienam sportininkui skirdami vieną eilutę: lentos numeris ir sportininko surinktų taškų skaičius vieno ženklo po kablelio tikslumu, išdėstant sportininkus pagal tai, prie kurios lentos kuris žaidė.
  • Kuris sportininkas surinko mažiausiai taškų. Jei keli sportininkai surinko po mažiausiai taškų, jų lentų numeriai turi būti spausdinami vienoje eilutėje didėjimo tvarka, atskiriant jas vieną nuo kitos tarpais.
  • Kuris sportininkas surinko daugiausiai taškų. Jei keli sportininkai surinko po daugiausiai taškų, jų lentų numeriai turi būti spausdinami vienoje eilutėje mažėjimo tvarka, atskiriant jas vieną nuo kitos tarpais.
  • Surikiuokite sportininkus nuo surinkusio daugiausiai taškų iki surinkusio mažiausiai taškų. Jei surinktų taškų sumos sutampa, tai tuomet dar rikiuokite lentos numerio mažėjimo tvarka.
  • Rezultatų faile išspausdinkite surikiuotą sportininkų sąrašą: lentos numerį ir sportininko surinktų taškų skaičių vieno ženklo po kablelio tikslumu – vienam sportininkui skiriama viena eilutė.
sachmatai2.txt sachmatai2rez.txt

Sportininkų rezultatai:

Mažiausiai taškų surinkę sportininkai:

Daugiausiai taškų surinkę sportininkai:

Surikiuotas sąrašas:

Reikalavimai programai:

• Naudokite sveikųjų ir realiųjų skaičių masyvus.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void.
  • Sukurkite mažiausios ir didžiausios reikšmių paieškos funkcijas, grąžinančias apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Sukurkite masyvo elementų rikiavimo funkciją void.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią mažiausiai taškų surinkusius sportininkus.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią daugiausiai taškų surinkusius sportininkus.
  • Sukurkite void funkciją, faile spausdinančią sportininkų lentų numerius ir surinktų taškų skaičių.