Ūkininkas prekiauja ekologiškais grikiais, supakuotais po vieną ir po du kilogramus. Kiekvienas pirkėjas perka ne mažiau kaip po 1 kg ir ne daugiau kaip 50 kg grikių. Ūkininkas iš pradžių nori parduoti didesnes pakuotes. Pavyzdžiui, jei pirkėjas perka 5 kg grikių, tai ūkininkas jam duoda 2 pakuotes po 2 kg ir 1 vieno kilogramo pakuotę. Kai 2 kg pakuotės baigiasi, ūkininkas pardavinėja 1 kg pakuotes.

Parenkite programą, kuri apskaičiuotų:

• kiek 1 kg ir kiek 2 kg grikių pakuočių pardavė ūkininkas;
  • keli pirkėjai nusipirko bent po vieną grikių pakuotę;
  • kiek kilogramų grikių nusipirko paskutinis pirkėjas, gavęs bent vieną grikių pakuotę.

Pradinių duomenų failo grikiai.txt pirmoje eilutėje nurodyta, kiek grikių pakuočių atvežė ūkininkas: n1 (1 <= n1 <= 100) – 1 kg ir n2 (1 <= n2 <= 100) – 2 kg. Antroje failo eilutėje įrašytas pirkėjų skaičius n (1 <= n <= 100). Tolesnėse n eilučių nurodyta, kiek kg grikių pageidauja pirkti kiekvienas pirkėjas.

Rezultatų failo grikiairez.txt:

• pirmoje eilutėje nurodykite, kiek 1 kg ir kiek 2 kg pakuočių nupirkta (jei kurios nors rūšies pakuočių nėra parduota, rašykite nulį);
  • antroje failo eilutėje pateikite, kelis kilogramus grikių nusipirko paskutinis pirkėjas, dar gavęs bent vieną grikių pakuotę.
grikiai.txt grikiairez.txt

Reikalavimai programai:

• Pirkėjų pageidavimams atmintinėje laikyti naudokite vienmatį sveikųjų skaičių masyvą.
  • Sukurkite funkciją void, kuri apskaičiuotų, kiek pirkėjų nusipirko bent vieną grikių pakuotę ir kiek kilogramų grikių nusipirko paskutinis pirkėjas, gavęs dar bent vieną pakuotę.