Lietuvos Respublikos statistikos departamentas (http://osp.stat.gov.lt/) pateikia informaciją apie spalvotųjų metalų laužo susidarymą ir panaudojimą apskrityse.

Pirmoje pradinių duomenų failo lauzas.txt eilutėje įrašyti sveikasis skaičius: apskričių skaičius a.  Tolesnėse a eilučių išvardinti apskričių pavadinimai po vieną pavadinimą eilutėje. Toliau yra dvi eilutės, kuriose įrašyta po a realiųjų skaičių ta tvarka, kuria išvardintos apskritys: pirmoje eilutėje spalvotųjų metalų laužo susidarymas kiekvienoje apskrityje, antroje – spalvotųjų metalų laužo panaudojimas kiekvienoje apskrityje. Laužo matavimo vienetas – tūkst. tonų. Atkreipkite dėmesį, kad laužo gali būti sunaudota daugiau, negu surinkta tais metais (gali būti naudojamas ankstesniais metais sukauptas laužas).

Parašykite programą, kuri analizuoja pateiktus statistinius duomenis:

• kiek iš viso laužo susidarė;
  • kiek iš viso laužo buvo panaudota;
  • kurioje apskrityje susidarė daugiausia spalvotųjų metalų laužo. Jei yra kelios tokios apskritys, tuomet reikia išvesti tą, kuri pradiniame sąraše yra aukščiausiai;
  • kurioje apskrityje sunaudota mažiausiai spalvotųjų metalų laužo. Jei yra kelios tokios apskritys, tuomet reikia išvesti tą, kuri pradiniame sąraše yra žemiausiai;
  • koks vidutinis susidariusio ir panaudoto spalvotųjų metalų laužo skirtumo modulis (reikia apskaičiuoti skirtumų modulius kiekvienoje apskrityje ir rasti jų vidurkį);
  • surikiuokite apskritis sunaudoto spalvotųjų metalų laužo mažėjimo tvarka. Jei kiekiai sutampa, tuomet pagal abėcėlę nuo Z iki A;
  • įterpkite į surikiuotą sąrašą po vidurinio nario tą apskritį, kurioje sunaudota mažiausiai spalvotųjų metalų laužo.
Pradiniai duomenys

Marijampolės 0.3

Tauragės 0.0

Reikalavimai programai:

• Uždaviniui spręsti reikalingas duomenų struktūras pasirinkite savo nuožiūra.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieškos funkcijos, grąžinančios apskaičiuotas reikšmes per funkcijos vardą.
  • Sumos skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Rikiavimo funkcija void.
  • Vieno elemento įterpimo funkcija void.
  • Rezultatų išsaugojimo faile funkcija void.
  • Rezultatai rezultatų faile lauzasrez.txt turi būti išsaugoti taip, kaip pateikta pavyzdyje.