Lietuvos Respublikos statistikos departamentas (http://osp.stat.gov.lt/) pateikia informaciją apie vidutinę temperatūrą, išmatuotą šalies teritorijoje esančiose meteorologijos stotyse.

Pirmoje pradinių duomenų failo temperatura.txt eilutėje įrašyti trys sveikieji skaičiai: meteorologijos stočių skaičius s, pradiniai analizės metai prmetai, galutiniai analizės metai gmetai.

Tolesnėse s eilučių surašyti meteorologijos stočių pavadinimai, po vieną pavadinimą eilutėje. Pavadinimą sudaro vienas žodis.

Tolesnėse s eilučių surašytos kiekvienos meteorologijos stoties vidutinės metinės temperatūros nuo prmetai iki gmetai.

Parašykite programą, kuri analizuoja pateiktus statistinius duomenis:

• kurioje meteorologijos stotyje užfiksuota žemiausia metinė temperatūra. Jei yra kelios tokios stotys, turi būti įrašyta ta stotis, kuri pradiniame sąraše yra aukščiausiai;
  • kurioje meteorologijos stotyje užfiksuota aukščiausia metinė temperatūra. Jei yra kelios tokios stotys, turi būti įrašyta ta stotis, kuri pradiniame sąraše yra žemiausiai;
  • kokia kiekvienos meteorologijos stoties vidutinė metinė temperatūra yra nagrinėjamame metų intervale;
  • surikiuokite meteorologijos stotis vidutinių metinių temperatūrų didėjimo tvarka. Jei vidutinės metinės temperatūros sutampa, tuomet reikia rikiuoti meteorologijos stotis pagal abėcėlę nuo A iki Z;
  • iš surikiuoto sąrašo pašalinkite meteorologijos stotį, kurioje buvo užfiksuota aukščiausia metinė temperatūra.
Pradiniai duomenys

5 2007 2010

Biržai

Laukuva

Kaunas

Klaipėda

Šiauliai

7.5 8.1 6.9 6.1

7.1 7.6 6.4 5.4

8.1 8.5 7.2 6.5

8.8 9.1 8.1 6.6

7.6 8.0 7.0 6.0

Rezultatai

Laukuva 5.4 2010

Klaipėda 9.1 2008

Klaipėda 8.2

Klaipėda 8.2

Reikalavimai programai:

• Uždaviniui spręsti reikalingas duomenų struktūras pasirinkite savo nuožiūra.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieškos funkcijos, grąžinančios apskaičiuotas reikšmes per funkcijos vardą.
  • Sumos skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Rikiavimo funkcija void.
  • Vieno elemento šalinimo funkcija void.
  • Rezultatų išsaugojimo faile funkcija void.
  • Rezultatai rezultatų faile temperaturarez.txt turi būti išsaugoti taip, kaip pateikta pavyzdyje.