Lietuvos Respublikos statistikos departamentas (http://osp.stat.gov.lt/) pateikia informaciją apie juridinius asmenis, gavusius paramą.

Pirmoje pradinių duomenų failo parama.txt eilutėje įrašyti du sveikieji skaičiai: paramos teikėjų tipų skaičius p ir sričių, kurioms skirta parama, skaičius s. Toliau seka p eilučių, kuriose išvardinti paramos teikėjų tipai. Tolesnėse s eilučių įrašyti tokie duomenys: srities pavadinimas (skiriama 20 pozicijų) ir p realiųjų skaičių – kokio dydžio paramą tūkst. eurų suteikė atitinkami teikėjai tai sričiai.

Parašykite programą, kuri analizuoja pateiktus statistinius duomenis:

• kurio tipo teikėjai suteikė daugiausia paramos. Jei kelių tipų  yra vienodas skaičius, tuomet turi būti išvedamas tas tipas, kuris pradiniame sąraše yra žemiausiai;
  • kuriai sričiai paramos skirta mažiausiai. Jei buvo kelios sritys, kurioms paramos buvo skirta mažiausiai, tai turi būti išvesta aukščiausiai pradiniame sąraše esanti sritis;
  • koks bendras paramos dydis;
  • koks vidutinis paramos dydis sričiai (imti visų sričių paramą ir dalinti iš sričių skaičiaus);
  • surikiuoti sritis pagal bendrą paramą mažėjimo tvarka, o jei skaičiai sutampa – pagal abėcėlę nuo A iki Z;
  • pašalinti iš sąrašo sritį, kurioje buvo užfiksuota bendra mažiausia gauta parama.
Pradiniai duomenys

Užsienio_juridiniai_asmenys

LR_juridiniai_asmenys

Anoniminiai_fiziniai_asmenys

Kultūra           2581.5 8556.8 1263.6

Švietimas         2937.3 6316.3 1310.5

Sportas           1815.3 35478.2 881.6

Religija          4715.8 3937.3 1944.6

Rezultatai

LR_juridiniai_asmenys 54288.6

Švietimas 10564.1

Sportas           38175.1

Kultūra           12401.9

Religija          10597.7

Švietimas         10564.1

Sportas           38175.1

Kultūra           12401.9

Religija          10597.7

Reikalavimai programai:

• Uždaviniui spręsti reikalingas duomenų struktūras pasirinkite savo nuožiūra.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieškos funkcijos, grąžinančios apskaičiuotas reikšmes per funkcijos vardą.
  • Sumos skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Rikiavimo funkcija void.
  • Vieno elemento šalinimo funkcija void.
  • Rezultatų išsaugojimo faile funkcija void.
  • Rezultatai rezultatų faile paramairez.txt turi būti išsaugoti taip, kaip pateikta pavyzdyje.