Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3091

Jonas gavo užduotį: reikia sukurti programą, kuri apskaičiuotų, kokiu mažiausiu kampu turi pasisukti kompaso rodyklė, kad iš dabartinės pozicijos pasiektų norimą poziciją.

Pradiniai duomenys: dabartinė rodyklės pozicija laipsniais ir norima rodyklės pozicija laipsniais (sveikieji skaičiai). Apskaičiuokite trumpiausią pokytį laipsniais tarp pradinės pozicijos ir norimos. Teigiamas skaičius parodo, jog kompaso rodyklė suksis pagal laikrodžio rodyklę, neigiama – prieš laikrodžio rodyklę. Jei pradinė ir galutinė kompaso rodyklės pozicijos sudaro 180 laipsnių kampą, tuomet kompaso rodyklė turėtų suktis pagal laikrodžio rodyklę.

Pavyzdžiai

Pradiniai duomenys