Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 1547

Trys draugai susirungė žaisdami kompiuterinį žaidimą - mašinų lenktynes. Važiavo tris ratus ir fiksavo, per kiek laiko kiekviena mašina įveikė ratą.

Duotos trys eilutės, kiekvienoje eilutėje yra dalyvavusiojo žaidime vardas (naudokite duomenų tipą string) ir kiekvieno rato įveikimo laikas (sekundėmis).

Ekrane turi būti rodomos prizinės vietos nuo pirmos iki trečios su žaidėjų vardais.

Pastaba: Laikykite, kad lygiųjų niekada nebus.

Duomenys Rezultatai

Aidas 536 546 587