Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4344

Žaidime yra 3 žaidėjų klasės: karys, magas ir lankininkas. Kiekviena iš šių klasių turi skirtingą sugebėjimą, nuo kurio priklauso žala priešininkui.

Sugebėjimai:

• Karys. Smūgio žala: 124 7% priešininko turimų gyvybių.
  • Magas. Burto žala: 240 120 jeigu priešininkas turi 2000 gyvybių ir daugiau.
  • Lankininkas. Strėlės žala: 180; Lankininkai vienu šūviu šauna 3 strėles iš karto.

Apskaičiuokite, kiek žalos padarys žaidėjas, žinodami jo klasę ir priešininko gyvybių skaičių.

Pradiniai duomenys

Pirmoje eilutėje pateikiama žaidėjo klasė, antroje - priešininko gyvybių skaičius.

Rezultatai

Išvesti žaidėjo padaromą žalą 2 skaitmenų po kablelio tikslumu.

Pavyzdžiai

dmgcalc