Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2832

Programuotojų mokyklos administracija susirūpino savo moksleivių sveikata, todėl nusprendė atlikti tyrimą, kurio metu bus nustatytas tam tikro amžiaus moksleivių kūno masės indekso (KMI) vidurkis. Parašykite programą, kuri padėtų greitai ir efektyviai atlikti šį tyrimą.

Programos duomenys: pirmoje eilutėje - du tarpu atskirti skaičiai - amžiaus intervalas moksleivių, dalyvausiančių mokyklos moksleivių KMI vidurkio nustatymo tyrime. Moksleivis yra tinkamas tyrimui, jei jo amžius yra duotajame intervale, t.y., minimalus tyrimo amžius <= moksleivio amžius <= maksimalus tyrimo amžius. Antroje eilutėje - moksleivių skaičius (n). Kitose n eilučių - duomenys apie kiekvieną moksleivį: moksleivio ūgis, svoris, amžius.

Pastaba: minimalus tyrimo amžius visada bus mažesnis maksimalų tyrimo amžių (papildomo tikrinimo nereikia).

Kūno masės indeksas apskaičiuojamas pagal šią formulę:

kmi

Pradiniai duomenys Rezultatai

1.95 88 19

1.50 49 10

1.95 88 18

1.50 49 12

1.95 88 19

1.77 72 18

1.67 78 17

• Aprašyti moksleivio struktūrą.
  • Užbaigti rašyti duomenų skaitymo funkciją.
  • Parašyti KMI vidurkio nustatymo funkciją, grąžinančią tyrime dalyvavusių moksleivių kūno masės indekso vidurkį.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/3/kmi