Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3091

Tikriausiai esate girdėję Fibonačio skaičių seką: 1 1 2 3 5 8. Ji apibrėžiama tokiu būdu: F1 = 1, F2 = 1, Fn = Fn-1 + Fn-2, t.y kiekvienas narys, pradedant trečiuoju, lygus prieš jį esančių dviejų narių sumai. Panašiai apibrėžkime superfibonačio skaičius: F1 = 1, F2 = 1, F3 = 1, Fn = Fn-1 + Fn-2 + Fn-3, t.y pirmieji trys sekos nariai yra vienetai, o kiekvienas tolesnis narys gaunamas sudėjus tris paskutinius sekos narius. Parenkite programą, kuri rastų n-ąjį superfibonačio sekos narį.

Eilutėje įrašytas vienas sveikasis skaičius n (1 ≤ n < 20) - ieškomo superfiboančio sekos nario numeris. Apskaičiuokite n-ąjį superfibonačio sekos narį.

Pradiniai duomenys Rezultatai Paaiškinimas
6 9 1, 1, 1, 3, 5, 9

Panaudoti bent vieną for ciklą skaičiuojant n-ąjį superfibonačio sekos narį.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/1/superfib