Sodininkas mėgėjas augina obelis, kriaušes, vyšnias ir slyvas. Sodo derlių jis parduoda žemdirbių turguje. Sodininkas turguje prekiavo n dienų. Kiekvieną dieną – tik vienos rūšies vaisiais.

Pirmoje eilutėje įrašytas dienų skaičius n. Tolesnėse n eilučių įrašyti vienos dienos duomenys: kokios rūšies vaisiais prekiavo – pirmasis vaisiaus pavadinimo simbolis, kelis kilogramus vaisių pardavė (sveikasis skaičius), kiek kainavo vienas kilogramas vaisių (realusis skaičius).

Parenkite programą, kuri į ekraną išvestų prekybos rezultatus taip, kaip pateikta pavyzdyje. Jei kurios nors rūšies vaisiais sodininkas neprekiavo, tuomet šalia vaisiaus turi būti nurodyta: neprekiavo.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Is viso parduota, kg: 33

Parduota uz suma, Eur: 50.40

Vidutine kilogramo kaina, Eur: 1.53

• Naudokite sveikųjų ir realiųjų skaičių masyvus.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void Skaitymas().
  • Parduoto vaisių kiekio (kg) skaičiavimo funkcija int Kiek(), grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Turi būti mažiausiai 4 kreipiniai į funkciją: skaičiuojant skirtingų rūšių parduotų vaisių kiekius.
  • Funkcija double Suma(), skaičiuojanti, už kokią sumą parduota vaisių. Funkcija grąžina apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Turi būti mažiausiai 4 kreipiniai į funkciją: skaičiuojant sumas, gautas pardavus skirtingų rūšių vaisius.
  • Vidurkių skaičiavimą užrašykite naudodami jau parašytas funkcijas.
  • Rezultatų isvedimo funkcija void Rasymas(). Į funkciją reikia kreiptis 5 kartus – su kiekvienos rūšies vaisiais ir visais vaisiais.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/3/sodininko_derlius