Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2832

Programuotojų mokyklos moksleiviai nusprendė pažaisti žaidimą, kurio laimėtojai gaus prizų. Padėkite nustatyti, kiek moksleivių turi „laimingą ūgį“.

Žaidimo taisyklės labai paprastos: moksleiviai pirmiausia sustoja į eilę visiškai atsitiktine tvarka. Pasižymima, koks moksleivis kurioje eilės vietoje stovi bei užrašomas jo ūgis. Tada moksleiviai į eilę sustatomi tokia tvarka: pirmiausia atsistoja aukščiausias moksleivis, tada žemiausias, tada antras pagal aukščiausią ūgį, tada antras pagal žemiausią ūgį ir t.t. Jei yra du tokio paties ūgio moksleiviai, tai į eilę pirmiau pastatomas tas, kurio vardas abėcėlėje yra pirmesnis (pvz., Gabrielius abėcėlėje eina pirmiau nei Haroldas). Galiausiai suskaičiuojama, kiek moksleivių liko stovėti toje pačioje eilės vietoje ir skelbiama, kad jų ūgis yra laimingas bei gauna prizų.

Programos duomenys: pirmoje eilutėje - moksleivių skaičius (n), nurodantis, kiek moksleivių stovi eilėje ir dalyvauja žaidime. Kitose n eilučių -  moksleivių duomenys: vardas ir ūgis (sveikasis skaičius, centimetrais).

Programos rezultatai: „laimingą ūgį“ turinčių moksleivių skaičius.

PASTABA: darome prielaidą, kad nėra dviejų moksleivių, turinčių ir tokį patį ūgį, ir tokį patį vardą.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Simas 180
Kazys 171
Aidas 176

Simas 180
Kazys 171
Aidas 176
Petras 174

• Aprašyti moksleivio struktūrą.
  • Užbaigti rašyti duomenų skaitymo funkciją.
  • Parašyti funkciją minMax, kuri sudaro naują moksleivių eilę pagal ūgius.
  • Užbaigti rašyti funkciją sutampa, kuri nustato, kiek moksleivių turi „laimingą ūgį“.

Interaktyvus sprendimas

cpp/2016/3/minMax