Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2836

mokyklaPetriukas yra pripratęs vaikščioti į mokyklą savo įprastu keliu (raudona spalva pavaizduotas kelias). Kadangi, suprato, kad tai nėra jo trumpiausias kelias, nutarė paskaičiuoti, koks yra trumpesnio kelio atstumas.

Mokinio kelionė senuoju keliu prasideda nuo to, kad išėjus iš namų eina tiesiai kelias minutes, vėliau pasuka 90° laipsniu kampu į kairę ir eina dvigubai ilgiau nei prieš tai.

Padėkite apskaičiuoti Petriuikui, koks bus naujo kelio ilgis jei jis eitų tiesesniu keliu.

Pradiniai duomenys: kelio ilgis iki posukio.
Rezultatas: naujojo kelio ilgis, pateikiamas keturių ženklų po kablelio tikslumu.
Pradiniai duomenys Rezultatai