Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5723

Bobas vidutiniškai per metus užsidirba n auksinių. 65% jų išleidžia pragyvenimui, o likusius slepia skryniose, į kurias telpa po z auksinių. Kai skrynia prisipildo, Bobas ją užkasa.

1. Suskaičiuokite m, kiek vidutiniškai per mėnesį Bobas išleidžia pragyvenimui.

2. Kiek skrynių Bobas paslėpė per metų? (neužpildytų skrynių jis neužkasa)

Pradiniai duomenys yra sveikieji skaičiai. Jie įvedami tokia tvarka: n, z, x.

Rezultatai m - realiojo tipo, s - sveikasis skaičius. Jie išvedami vienoje eilutėje, atskiriant vieną nuo kito tarpais, tokia tvarka: m, v. m reikšmė išvedama dviejų ženklų po kablelio tikslumu.

Pradiniai duomenys Rezultatai

151.67 9