Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3645

Parašykite programą, kuri apskaičiuotų funkcijos f(a,b,c,d) = (a+b)/(-c2) + d1/2 reikšmes su skirtingais argumentais bei rastų didžiausią šios funkcijos reikšmę.

Pradiniai duomenys: tekstiniame faile "Argumentai.txt" pateikti pradiniai duomenys. Pirmoje eilutėje nurodytas skirtingų funkcijos argumentų rinkinių skaičius n. Tolimesnėse n eilučių pateikti argumentai a, b, c ir d(atskirti tarpo simboliu). Argumentai yra sveikieji skaičiai.

Rezultatai saugomi tekstiniame faile "Rezultatai.txt". n eilutėse pateikiamas apskaičiuotas funkcijos rezultatas arba klaidos žinutė, jei duota funkcija neegzistuoja su įvestais argumentais. Paskutinėje eilutėje išspausdinama didžiausia funkcijos reikšmė, jei tokios nėra(kai visos pateiktos funkcijos neegzistuoja) - išvedamas 0. Atkreipkite dėmesį, kad didžiausia funkcijos reikšmė gali būti ir neigiama!

Pavzydys:

Argumentai.txt   Rezultatai.txt

19 12 2 -10

KLAIDA! c negali būti lygus nuliui!
Didžiausia funkcijos reikšmė: 3.06

Argumentai.txt   Rezultatai.txt

10 0 1 -25
-5 7 2 -3
-9 -2 4 -1

KLAIDA! d negali būti neigiamas!
KLAIDA! c negali būti lygus nuliui!
Didžiausia funkcijos reikšmė: 0.00

• n, a, b, c, d  - int tipo kintamieji;
  • funkcijos rezultatas - double tipo;
  • Sukurkite funkciją, kuri per savo vardą grąžina apskaičiuotą funkcijos f(a,b,c,d) reikšmę: double Rezultatas(int a, int b, int c, int d);
  • Sukurkite "string" tipo funkciją, grąžinančią atitinkamą klaidos žinutę, jei argumentas c yra lygus 0 arba d yra neigiamas;
  • Sukurkite funkciją, grąžinančią didžiausią f(a,b,c,d) reikšmę per funkcijos vardą;
  • Rezultatus pateikite 2 skaičių po kablelio tikslumu ir įrašykite į tekstinį failą "Rezultatai.txt";
  • Nenaudokite masyvų!