Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 724

Nuo pirmadienio iki penktadienio Pranas užsirašinėja savo išlaidas. Atėjus šeštadieniui jis susiskaičiuoja, kiek pinigų išleido iš tų, kuriuos davė mama pirmadienį. Tačiau tai užtrunka laiko, todėl Pranas sugalvojo, kad šį procesą galima automatizuoti, tad kreipėsi į jus pagalbos.

Tekstiniame faile "Islaidos.txt" pateikti pradiniai duomenys. Pirmoje eilutėje yra dienpinigiai n, sekančiose eilutėse surašytos išlaidos m. n ir m double tipo.

Rezultatai saugomi tekstiniame faile "Ataskaita.txt". Pirmoje eilutėje turi būti išvedama, kiek pinigų liko iš dienpinigių, antroje eilutėje turi būti didžiausia suma, kurią išleido Pranas, ir trečioje išlaidų vidurkis.

Islaidos.txt Ataskaita.txt

• n ir m yra double tipo.
  • Sukurti funkciją, kuri per funkcijos vardą grąžintų likusius dienpinigius.
  • Sukurti funkciją, kuri tikrintų ar tas skaičius didžiausias, ir grąžintų didžiausią vertę tam tikrą dieną.
  • Sukurti funkciją, kuri apskaičiuotų vidurkį ir grąžintų apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Tekstiniame faile „Ataskaita.txt" rezultatus išvesti dviejų skaičių po kablelio tikslumu.
  • Nenaudokite masyvų!