Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3130

Žodis vadinamas kito žodžio anagrama tada, kai sutampa ir abiejų žodžių raidės, ir jų kiekis. Perskaitykite duomenis iš failo ir atlikite veiksmus su simboliais taip, kad patikrintumėte, ar iš pirmojo žodžio galima sudaryti antrąjį, kad neliktų nė vienos nepanaudotos raidės. Duomenų faile anagrama.txt pirmasis žodis pateiktas pirmoje eilutėje, antrasis - antroje. Rezultatų faile anagramarez.txt turi būti įrašytas žodis taip, jei iš pirmojo žodžio galima sudaryti antrąjį, arba žodis ne, jei iš pirmojo žodžio negalima sudaryti antrojo. Pradinių duomenų faile žodžiai bus pateikti tik mažosiomis raidėmis.

anagrama.txt anagramarez.txt

semti

mesti

taip
likti

kelti

ne

• Pradinių duomenų skaitymo funkcija void().
  • Tikrinimui, ar žodis yra anagrama, sukurti loginę funkciją.