Programavimo pamokėlės

pamokelesm

Mokymų ciklas „Programavimo pamokėlės" skirtos visiems, kurie nori išmokti programuoti.

IT galvosūkiai

itgalvosukiai

Konkurso tikslas – skatinti moksleivius domėtis IT sprendžiant įvairiausius galvosūkius.

Informikas

informikasm

Konkurso tikslas – supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir mūsų talismanu.

Dr. J. P. Kazicko konkursai

kkonkursai

Žemaitijos, Aukštaitijos, Suvalkijos ir Dzūkijos regionuose vykdomas IT konkursas.

       

Užduotis

Pasakose slibinas dažniausiai vieną liemenį ir daug galvų, o Vytukas sugalvojo sukurti žaidimą, kuriame kovoja du triliemeniai slibinai. Vytukas kurs žaidimo dizainą ir ieško programuotojo, kuris suprogramuotų slibinų kovos baigtį. Vytuko sumanymas toks. Slibinai turi po 3 liemenis: kairįjį, vidurinįjį ir dešinįjį. Kiekvienas liemuo turi tam tikrą galvų skaičių (ant vieno liemens ne daugiau kaip 1000). Kai slibinai pradeda kovoti, pirmiausia kovoja abiejų slibinų kairiojo liemens galvos. Jei abiejų slibinų kairiojo liemens galvų skaičiai yra vienodi, tuomet kova baigiasi lygiosiomis. Jei ne - į kovą įsitraukia viduriniojo liemens galvos ir kovoja pagal tas pačias taisykles, kaip ir kairiojo liemens galvos. Jei viduriniojo liemens galvų skaičius vienodas, tuomet kova irgi baigiasi lygiosiomis, jei ne - į kovą įsitraukia dešiniojo liemens galvos. Jei dešiniųjų galvų skaičius yra vienodas, tuomet abiejų slibinų jėgos lygios. Jei ne - laimi tas slibinas, kuris turi daugiau dešiniojo liemens galvų.

Parašykite programą, kuri nustatytų slibiną laimėtoją.

Pradiniai duomenys įvedami klaviatūra tokia tvarka: pirmojo slibino kairiojo, viduriniojo ir dešiniojo liemens galvos, po to antrojo slibino kairiojo, dešiniojo ir viduriniojo liemens galvos.

Rezultatai išvedami į ekraną, nurodant slibiną laimėtoją. Jei laimėjo pirmasis slibinas turi būti išvedamas 1, jei antrasis turi būti išvedamas 2, jei abu - turi būti išvedama 1 2.

Pradiniai duomenys Rezultatai
3 5 7 2 5 8 1

Reikalavimai

-

Papildoma informacija

  • Lygis: 1
  • Taškai: 100
Į viršų