Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2836

Mokslininkai tirdami cheminius ryšius, ar bandydami surasti naujas medžiagas, fiksuoja temperatūrą.

Šios užduoties tikslas – išmokti konvertuoti temperatūras iš vienos skalės į kitą. Toks konvertavimas plačiai taikomas  fizikoje ir chemijoje.

Įvedus (1) temperatūros skalę (C - Celsijaus skalė, K - Kelvino skalė, F - Farenheito skalė),  (2) skaičių, nurodantį, kokią tos skalės temperatūrą reikia konvertuoti, ir (3) tipą, į kurį norime konvertuoti, turi būti atliekamas konvertavimas ir išvedamas rezultatas.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad skalės įvedamos didžiosiomis raidėmis ir jei nurodyta, kad skalė, iš kurios konvertuojama, ir skalė, į kurią konvertuojama sutampa, tuomet konvertuoti nereikia.

Geriausia skaičiuoti be apvalinimų, matematiškai, nors atliekant realius eksperimentus išmatuotos ir konvertuotos į kitą skalę temperatūros turi būti pateikiamos vienodu tikslumu.

Pradiniai duomenys Rezultatai
K 290.8 C 17.65