Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4780

Programuotojų konkurse reikia išspręsti penkias užduotis.
Konkurso taisyklės yra sudėtingos ir nebūtinai sąžiningos:

Pirmas uždavinys vertas 10 taškų, antras uždavinys – 20 taškų trečias uždavinys – 30 taškų, ketvirtas uždavinys – 40 taškų, penktas uždavinys – 50 taškų.

Jei dalyvis išsprendžia visus uždavinius, papildomai gauna 50 taškų. Tai iš viso sudarys 200 taškų.

Jei dalyvis išsprendžia pirmą ir paskutinį uždavinius,  gauna papildomai 20 taškų. Tai iš viso sudarys 80 taškų.

Jei dalyvis išsprendžia trečią ir ketvirtą uždavinius, bet neišsprendžia pirmo arba antro, tuomet gauna tik 50 taškų.

Jei dalyvis neišsprendžia pirmo, antro ir trečio uždavinio, tuomet už likusius du uždavinius gauna 50 procentų mažiau taškų. Visais kitais atvejais dalyvis gauna 0 taškų.

Ar atlikta užduotis, ar ne rodo skaičiukai: 1-reiškia, kad uždavinys atliktas, 0 – uždavinys neatliktas ir vertinamas 0 taškų.

Programai pateikiami dviejų programuotojų  duomenys, kuriuos uždavinius išsprendė, kurių nesugebėjo atlikti.

Reikia nustatyti, kuris programuotojas laimėjo, pirmas ar antras. Jei abu programuotojai surinko vienodai taškų, tuomet skelbiamos lygiosios.

Pradiniai duomenys Rezultatai

laimejo pirmas programuotojas surinkes  200 tasku  antro taskai: 0