Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5238

Artėjant didžiosioms metų šventėms Petriukas nusprendė nudžiuginti savo šeimą, nupirkdamas jiems po dovaną. Pirkinių krepšeliui šiais metais jis žada skirti n eurų. Todėl apsilankė elektroninėje parduotuvėje, norėdamas sužinoti, ar jam užteks pinigų. Ieškodamas optimaliausio sprendimo, jis išvydo, kad norimos prekės kainuoja a, b ir c eurų (kainos yra sveikieji skaičiai).
Parašykite programą, kuri:
a) patikrintų, ar Petriukui užtektų pinigų, jei jis pirktų kiekvienos prekės po vieną vienetą;
b) jei Petriukas pamato, kad perkant tik tris dovanas jam dar lieka pinigų, jis nusprendžia nudžiuginti ir savo draugus. Tuomet patikrina kiekvienos prekės kainą dar kartą ir jeigu pirmosios prekės kaina yra  mažesnė už 10 eurų ir dalijasi iš trijų Petriukas šių prekių nusiperka papildomai tris. Jei antrosios prekės kaina dalijasi iš 2 ir 5 be liekanos, jis nusiperka papildomai dvi tas prekes. Trečiają prekę perką vieną, kaip ir prieš tai.

Duomenys įvedami tokia tvarka: n a b c.

Į ekraną išveskite „Taip“ - jei pinigų užteko perkant po vieną prekę, arba „Ne“ - jei pinigų pritrūko.
Taip pat patikrinkite, ar padidinus pirkinių krepšelį Petriukui užteks pinigų. Jeigu biudžetas yra pakankamai didelis, išveskite pinigų likutį formatu "liko: x" (x - likusių pinigų suma), o jei pinigų pritrūko – išveskite papildyto krepšelio kainą.

Pradiniai duomenys Rezultatai
50 1 3 6 Taip liko: 40