Pradinėse (ir ne tik) klasėse sprendžiami uždaviniai, kuriuose prašoma sudėlioti įvairias figūras iš degtukų. Vienas uždavinių tipas susijęs su didžiausio ploto figūrų dėliojimu.

Mokytoja paruošė tiek degtukų rinkinių, kiek klasėje yra mokinių (2 < mokinių skaičius < 35). Kiekviename rinkinyje yra tam tikras skaičius degtukų (1 < degtukų skaičius < 100). Kiekvienas mokinys gavo užduotį: iš degtukų sudėlioti didžiausio ploto stačiakampį, surasti stačiakampio kraštinių ilgius ir kiek degtukų liko nepanaudota. Degtukų laužyti negalima.

Kad būtų lengviau tikrinti mokinių atliktas užduotis mokytoja sugalvojo paprašyti programuotojų pagalbos. Sukurkite programą šiam uždaviniui spręsti.

Pirmoje pradinių duomenų failo degtukai.txt eilutėje įrašytas degtukų rinkinių skaičius. Antroje eilutėje įrašyta, po kiek degtukų yra kiekviename rinkinyje.

Rezultatų faile sprendimai.txt turi būti tiek eilučių, kiek buvo rinkinių. Vieno rinkinio rezultatai išvedami tokia tvarka: stačiakampio plotas, trumpesniosios stačiakampio kraštinės ilgis, ilgesniosios stačiakampio kraštinės ilgis, likusių nepanaudotų degtukų skaičius.

Pradiniai duomenys Rezultatai

• Funkcija void, grąžinanti apskaičiuotus vieno rinkinio rezultatus: stačiakampio plotą, trumpesniosios kraštinės ilgį, ilgesniosios kraštinės ilgį, likusių nepanaudotų degtukų skaičių.