Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3130

Stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje "NBA" per vieną dieną įvyko daug rungtynių tarp komandų. Krepšinio analitikai daug diskutuoja, kas tą rungtynių dieną pasirodė geriausiai, tačiau niekaip negali apsispręsti. Padėkite jiems palengvinti šį darbą ir sukurkite programą, kuri atliktų veiksmus su žaidėjų statistikos rodikliais ir nuspręstų, kuris žaidėjas pasirodė geriausiai!

Pradinių duomenų faile (duomenys.txt) duomenys pateikti tokia tvarka: pirmoje eilutėje n - žaidusių žaidėjų kiekis, kitose n eilučių pateikti žaidėjų vienų rungtynių duomenys: vardas, pavardė, pelnytų taškų skaičius, rezultatyvių perdavimų skaičius, atkovotų kamuolių skaičius. Rezultatų failas rezultatai.txt.

Užduotis:

• Rasti ir į rezultatų failą išvesti vardus, pavardes ir taškus tų žaidėjų, kurie pelnė ne mažiau nei 30 taškų (rezultatai rikiuojami mažėjimo tvarka pagal taškus).
  • Rasti ir į rezultatų failą išvesti naudingiausio žaidėjo vardą, pavardę bei naudingumo balų skaičių.

Naudingumo balai skaičiuojami taip:

• Už vieną pelnytą tašką skiriamas vienas balas.
  • Už vieną rezultatyvų perdavimą skiriami du balai.
  • Už vieną atkovotą kamuolį skiriamas vienas balas.

Pradiniai duomenys ir rezultatai:

duomenys.txt rezultatai.txt

Bradley Beal 27 1 4

DeMar DeRozan 33 6 8

Lauri Markkanen 26 2 13

Lonzo Ball 11 11 16

Stephen Curry 39 7 11

Kyle Kuzma 17 3 3

Jimmy Butler 26 4 10

Stephen Curry 39

DeMar DeRozan 33

Naudingiausias: Stephen Curry 64

• Sukurta ir panaudota struktūra, aprašanti žaidėjo vienų rungtynių statistiką.
  • Sukurtas ir panaudotas struktūrų masyvas.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Funkcija int, grąžinanti kiekį žaidėjų, įmetusių ne mažiau (>=) nei 30 taškų.
  • Funkcija int, apskaičiuojanti žaidėjo naudingumo balus.
  • Rezultatų rašymo funkcija void.