Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5378

Aidenas ir Mia yra geri draugai. Jie turi ir savo mėgstamą žaidimą - sėkmės žaidimą. Žaidimas žaidžiamas metant žaidimų kauliuku, ant kurio gali būti užrašyti bet kokie sveikieji skaičiai. Vienas po kito žaidėjai meta žaidimų kauliuką ir išridena skaičius. Aidenas mandagus vaikinas ir visada užleidžia draugei pradėti pirmai (o gal čia kažkoks planas?). Žaidimo pabaigoje visi skaičiai yra palyginami ir  taškai apskaičiuojami tokiu būdu:

• Jeigu vieno žaidėjo skaičius buvo didesnis ( 3 taškais) tame pačiame ėjime, tas žaidėjas gauna +3 taškus.
  • Jeigu skirtumas buvo mažesnis negu 3 taškai, +2 taškus gauna žaidėjas, kurio skaičius buvo mažesnis.
  • Jeigu skaičiai yra lygūs, abudu žaidėjai gauna po +1 tašką.
  • Kitais atvejais - niekas negauna taškų.

Duomenų faile duomenys.txt įrašyti tokie duomenys:

Aideno ir draugės pavardės, ūgis ir amžius.

Tolesnėje eilutėje įrašytas metimų skaičius n.

Ketvirtoje eilutėje yra n skaičių, kurie buvo išmesti žaidžiant žaidimą. Skaičiai eina vienas po kito.

Rezultatų faile rezultatai.txt išveskite laimėtojo vardą, pavardę, ūgį padaugintą iš amžiaus, ir kiek taškų surinko laimėtojas.

duomenys.txt rezultatai.txt
Aidenavičius 1.78 17
Miaukauskaitė 1.68 17
Aidenas Aidenavičius 30.26

• Žmogaus struktūra: vardas, pavardė, ūgis, amžius ir visų taškų suma.
  • Veiksmai atliekami su struktūra. Rezultatai išvedami kaip struktūros elementai.