Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 2832

Kauno technologijos universitete geriausiai besimokantiems studentams yra skiriamos „Talento“ stipendijos. Parašykite programą, kuri apskaičiuotų, kiek studentų gaus šias stipendijas.

„Talento“ stipendija yra skiriama už gerus akademinius rezultatus bei aktyvią papildomą veiklą (tam, kad būtų paprasčiau, darome prielaidą, kad stipendija yra gaunama tik už studento akademinius rezultatus). Skaičiavimas, ar studentas gaus stipendiją, yra labai paprastas: yra apskaičiuojamas kiekvieno studento praeito semestro visų galutinių modulių įvertinimų vidurkis ir jei tas vidurkis yra didesnis arba lygus „Talento“ stipendijų skyrimo komisijos nustatytam slenkstiniam vidurkiui, tai studentas stipendiją gauna.

Programos duomenys: pradinių duomenų failo duomenys.txt pirmoje eilutėje nurodytas skaičius - studentų, pateikusių paraiškas stipendijai gauti, skaičius. Kitose n eilučių yra pateikta informacija apie studentus: vardas, pavardė, tada pateiktas skaičius m, kuris nurodo, kiek modulių praėjusio semestro metu mokėsi studentas, o toliau esantys m skaičių atitinka galutinius įverčius (pažymius), kuriuos studentas gavo už kiekvieną atsiskaitytą modulį. Paskutinė eilutėje pateiktas skaičius vid, nurodantis, kokio vidurkio užtenka studentui, kad jis gautų "Talento" stipendiją (slenkstinis vidurkis).

Programos rezultatai: rezultatų failo rezultatai.txt pirmoje eilutė pateikiamas skaičius k - kiek studentų gavo stipendijas. Tolimesnėse k eilučių pateikiama informacija apie studentus: Vardas, tarpo simbolis, pavardė, tarpo simbolis, studento praeito semestro modulių galutinių įverčių vidurkis (2 skaičių po kablelio tikslumu).

Pradiniai duomenys Rezultatai

Alfredas Binkis 6 10 9 10 10 8 9
9.2

Alfredas Binkis 9.33

Alfredas Binkis 6 10 9 10 9 8 9
9.2

Alfredas Binkis 6 10 9 10 10 8 9
Balys Sruoga 5 9 9 9 9 9
Klaudijus Makgaiveris 6 10 9 10 9 10 10
9.3

Alfredas Binks 9.33
Klaudijus Makgaiveris 9.67

• Panaudoti struktūros duomenų tipą studento informacijai saugoti.
  • Realizuoti programos duomenų nuskaitymo funkciją (void).
  • Programos duomenis nuskaityti ir išsaugoti studentų struktūrų masyve.
  • Realizuoti funkciją, kuri apskaičiuoja kiekvieno studento modulių vidurkį (void).
  • Realizuoti funkciją, kuri per savo vardą grąžintų skaičių, kiek studentų gaus stipendijas (int).
  • Realizuoti programos rezultatų spausdinimo į failą funkciją (void).