Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4612

Rokas yra jaunas studentas, todėl jam svarbu sekti savo išlaidas. Rokas turi automobilį, tačiau jo automobilyje technika, apskaičiuojanti vidutines sąnaudas, yra sugedusi. Rokas kiekvieną kartą nuvažiavęs į kuro kolonėlę registruoja duomenis faile duomenys.txt. Rokas visada pila pilną baką. Pirmoje failo eilutėje įrašytas Roko užregistruotų duomenų kiekis n, likusiose eilučių - kiekvienos kelionės duomenys - nuvažiuotų kilometrų skaičius ir sunaudoto kuro kiekis.

Parašykite programą, kuri padėtų Rokui suskaičiuoti savo automobilio vidutines kuro sąnaudas 100 km dešimtųjų tikslumu ir išspausdintų jas faile sanaudos.txt.

Pradiniai duomenys Rezultatai

• Sukurta ir naudojama struktūra, aprašanti kelionės duomenis.
  • Sukurtas ir naudojamas struktūrų masyvas.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Nuvažiuotų kilometrų sumos skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Viso sudeginto kuro kiekio skaičiavimo, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Vidutinių kelionės sąnaudų skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.
  • Rezultatų rašymo funkcija void.