Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 4784

Kasparas pernai lankė programavimo būrelį ir vedė lankomumo statistiką. Atsižvelgiant į pernai metų lankymo statiskią, padėkite Kasparui nuspręsti kurį planą labiausiai verta pasirinkti.

Programavimo būrelio nariai moka skirtingą mokestį, priklausantį nuo to, kelias dienas per savaitę lanko būrelį. Padėkite Kasparui pasirinkti labiausiai tinkantį mokėjimo planą.

Kiekvienas papildomas užsiėmimas kainuoja 5 €.

PlanasDienų per savaitęKaina per mėn.
P1 2 25 €
P2 3 37 €
P3 4 45 €
P4 5 50 €

Duomenys įvedami tokiu formatu:

Pirmoje eilutėje nurodomas planas, kurį Kasparas buvo pasirinkęs pernai metais, pvz P3.

Antroje eilutėje nurodomas Kasparo lankomumas (9 mėn.), pvz BNBNBSSBPBNB..., čia B reiškia buvo būrelyje, N - nebuvo, S - savaitgalis, P buvo papildomam užsiėmime, už kurį mokėjo 5 €.

Išveskite kiek iš viso Kasparas mokėjo už programavimo būrelį (tiek už planą, tiek už papildomą lankymą), kiek mokėjo už papildomą lankymą, ir kokį planą Kasparui labiausiai verta pasirinkti.

Pavyzdžiai testavimui:

ĮvestisIšvestis