Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 5723

Šiuolaikinis skaičiuotuvai naudojami tiek kasdieniame gyvenime, tiek sprendžiant sunkias matematines problemas. O kodėl nepamėginus patiems sukurti paprastą skaičiuotuvą.

Skaičiuotuvas gali atlikti pagrindinius veiksmus: sudėtį (+), atimtį (-), daugybą (*) ir dalybą (/). Tačiau nėra žinoma, kiek veiksmų bus atliekama.

Duomenys yra vedami taip: skaičius, simbolis, skaičius, simbolis, ... Jeigu simbolis yra lygybė (=) tai reiškia, kad skaičiavimai baigti ir yra išvedamas atsakymas. Veiksmai yra atliekami iš eilės, t.y. jei pirma įvesta sudėtis, o po to daugyba, tai pirmi du skaičiai sudedami, o po to rezultatas padauginamas iš trečio skaičiaus.

Pradiniai duomenys Rezultatai

2.5 + 2.5 =

3 + 4 * 5 =

3 * 4 - 2 / 5 + 2.4 =

4.4

Visi įvesti skaičiai ir rezultatas yra realieji saičiai.