Mantas turi n degtukų ir iš jų dėlioja kvadratus. Pirmojo kvadrato kraštinės a ilgis lygus vienam degtukui, antrojo - dviem, trečiojo - trim ir t.t. Parenkite programą, skaičiuojančią kelis kvadratus k sudėlios Mantas iš turimų degtukų ir keli degtukai d liks nepanaudoti ir koks bus didžiausio sudėlioto kvadrato kraštinės ilgis a.

Pradinis duomuo - degtukų skaičius n įvedamas klaviatūra.

Rezultatai - kvadratų skaičius k, likusių nepanaudotų degtukų skaičius d ir didžiausio kvadrato kraštinės ilgis a - išvedami į ekraną, atskiriant juos vieną nuo kito tarpais.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Naudokite nežinomo kartojimų skaičiaus ciklą WHILE.