Mokykloje paskelbta Saldainių diena. Kiekvienas mokinys atsineša dviejų rūšių saldainių ir keičiasi saldainiais su savo draugais. Justas atsinešė k saldainių „Karvutė“ ir n saldainių „Nomeda“.

Parašykite programą, skaičiuojančią, su keliais draugais d Justas galės keistis saldainiais, jei kiekvienas draugas turi gauti po vienodai kiekvienos rūšies saldainių. Kiekvienos rūšies saldainių gali likti. Likusių saldainių skaičius taip pat reikia išvesti į ekraną.

Saldainiai dalinami pagal tokį algoritmą:

Skaičiuojamas k ir n didžiausias bendras daliklis (DBD). Jei didžiausias bendras daliklis bus didesnis už 1, tuomet jis ir bus draugų skaičius. Jei DBD bus lygus 1, tuomet laikykite, kad kiekvienas draugas gauna po 1 kiekvienos rūšies saldainį.

Pavyzdžiui, jei Justas atsinešė 36 „Karvutes“ ir 24 „Nomedas“, tuomet jis gali keistis saldainiais su 12 draugų. Kiekvienas draugas gaus po 3 „Karvutes“ ir po 2 „Nomedas“. Nei vienos rūšies saldainių neliks.

Jei Justas atsinešė 7 „Karvutes“ ir 5 „Nomedas“, tuomet jis gali keistis saldainiais su 5 draugais ir jam liks 2 „Karvutės“ saldainiai.

Pradiniai duomenys k ir n įvedami klaviatūra.

Rezultatai - draugų skaičius d ir likusių saldainių „Karvutė“ ir „Nomeda“ skaičiai išvedami į ekraną vienoje eilutėje juos atskiriant vieną nuo kito tarpais.

Pradiniai duomenys Rezultatai

Didžiausiam bendram dalikliui surasti naudokite nežinomo kartojimų skaičiaus ciklą WHILE.