IDĖJA LIETUVAI – nacionalinė iniciatyva (https://www.idejalietuvai.lt), siekianti suburti nepriklausomos šalies šimtmečio slenkstį liudijančius protus, kuriems rūpi mūsų valstybės išlikimas, stiprybė ir gerovė. Kaip gyvensime po 5, 10 ar… 100 metų? Kokią Lietuvą paliksime ateinančio šimtmečio kartoms? Kokių valstybės masto idėjų įgyvendinimas užtikrins Lietuvos gerovę ateityje?

Trys reikšmingiausios idėjos, dėl kurių sutars žiniasklaida, ekspertai ir visuomenė, bus įvardytos Valstybės stiprybės akte, kurį pasirašys visa Lietuva.

Visos idėjos suskirstytos į n (2 < n < 20) grupių. Kiekvienoje grupėje yra k idėjų (skirtingų grupių k reikšmės skiriasi, 2 < k < 30). Kiekvieną idėją apibūdina trumpas aprašas ir žmonių, balsavusių už tai, kad idėją verta įgyvendinti, skaičius.

Pradiniai duomenys surašyti faile ideja.txt. Pirmoje failo eilutėje nurodytas idėjų grupių skaičius n. Antroje eilutėje nurodytas grupės pavadinimas ir kiek idėjų k yra toje grupėje. Tolesnėse k eilučių įrašyta informacija apie vieną grupės idėją: idėjos aprašas ir žmonių, balsavusių už tai, kad idėją verta įgyvendinti, skaičius. Tolesnėse pradinių duomenų failo eilutėse laikantis to paties principo aprašomos kitų grupių idėjos.

Parašykite programą, kuri į rezultatų failą idejalietuvai.txt įrašytų išrinktas 3 reikšmingiausias idėjas. Faile turi būti įrašyta, kuriai grupei idėja priklauso, idėjos aprašas ir žmonių, balsavusių už tai, kad idėją verta įgyvendinti, skaičius. Rezultatai vienas nuo kito atskiriami tarpais.

Pastaba: pradinių duomenų ir rezultatų failuose bus naudojamos tik lotyniškos didžiosios raidės. Jei aprašai sudaryti iš kelių žodžių, tuomet žodžiai vienas nuo kito skiriami apatiniu brūkšneliu. Žodžiai gali būti trumpinami.

Pradinių duomenų failo pavyzdys:

SVIETIMAS 3
LIET._RISTYNES_MOKSL._UGDYMUI 1
PO_"IPAD"_KIEKV._PENSININKUI 3
10000_JAUNUJU_INOVATORIU 3
ENERGETIKA 2
KOMPENS._FOTOEL._ELEKTROMOB. 3
SAULES_ELEM._IR_PUSL._KURIMAS 22

Rezultatų failo pavyzdys:

ENERGETIKA SAULES_ELEM._IR_PUSL._KURIMAS 22
SVIETIMAS PO_"IPAD"_KIEKV._PENSININKUI 3
SVIETIMAS 10000_JAUNUJU_INOVATORIU 3
ENERGETIKA KOMPENS._FOTOEL._ELEKTROMOB. 3
SVIETIMAS LIET._RISTYNES_MOKSL._UGDYMUI 1

• Sukurkite struktūrą, aprašančią vieną idėją.
  • Sukurkite pradinių duomenų struktūrų masyvą.
  • Sukurkite skaitymo funkciją void.
  • Sukurkite didžiausios reikšmės paieškos funkciją, grąžinančią reikšmę per funkcijos vardą.
  • Į didžiausios reikšmės paieškos funkciją kreipkitės 3 kartus, ieškodami kiekvienos iš 3 reikšmingiausių idėjų. Jei kelios idėjos yra vienodo reikšmingumo, tuomet jos visos turi įrašytos į rezultatų failą.
  • Sukurkite įrašymo į rezultatų funkciją void.