Lietuvos Respublikos statistikos departamentas (http://osp.stat.gov.lt/) pateikia informaciją apie asmenis, dalyvaujančius MTEP. Pirmoje pradinių duomenų failo tyrimai.txt eilutėje įrašytas sektorių, vykdančių MTEP, skaičius s, pradiniai analizės metai prmetai ir galutiniai analizės metai gmetai. Tolesnėse s eilučių surašyti sektorių pavadinimai (vienas ar keli žodžiai, vienas nuo kito skiriami apatiniu brūkšneliu, naudojamos vien lotyniškos raidės) ir tiek sveikųjų skaičių dvejetų, kiek yra analizės metų. Pirmasis dvejeto skaičius rodo, kiek vyrų dalyvavo MTEP, antrasis – moterų skaičių.

s reikšmė ir metų skaičius >= 1 ir <= už 50.

Parašykite programą, kuri analizuoja pateiktus statistinius duomenis:

• kuriame sektoriuje analizuojamame metų intervale dirbo daugiausia moterų. Jei yra keli tokie sektoriai, turi būti išvedamas tas sektorius, kuris pradiniame sąraše yra aukščiausiai;
  • kuriame sektoriuje analizuojamame metų intervale dirbo mažiausia vyrų. Jei yra keli tokie sektoriai, turi būti išvedamas tas sektorius, kuris pradiniame sąraše yra žemiausiai;
  • koks yra kiekvienais tyrimo metais MTEP dalyvaujančių asmenų skaičius bendrai paėmus visus sektorius (skaičiuoti vienais metais MTEP dalyvaujančių asmenų sumą).

Rezultatai rezultatų faile tyrimairez.txt turi būti išsaugoti taip, kaip pateikta pavyzdyje.

Pradinių duomenų failo pavyzdys:

3 2012 2014
Mokslas 6921 9663 7036 9491 6757 9218
Valdzia 1154 1502 1217 1552 1238 1615
Verslas 1928 935 2276 1179 2917 1488

Rezultatų failo pavyzdys:

Mokslas 9663

Valdzia 1154

2012 22103

2013 22751

2014 23233

• Uždaviniui spręsti reikalingas duomenų struktūras pasirinkite savo nuožiūra.
  • Pradinių duomenų skaitymo funkcija void.
  • Didžiausios ir mažiausios reikšmės paieškos funkcijos, grąžinančios apskaičiuotas reikšmes per funkcijos vardą.
  • Sumos skaičiavimo funkcija, grąžinanti apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą.