Mokiniai per kontrolinį darbą turėjo atlikti kelias užduotis, kurių kiekvienos įvertinimas sudarė tam tikrą bendro įvertinimo dalį.

Pradinių duomenų failo kontrolinis.txt pirmoje eilutėje įrašytas kontrolinį darbą atlikusių mokinių skaičius n (2<n<30) ir kelias užduotis k (2<k<7) mokiniai turėjo atlikti. Antroje pradinių duomenų failo eilutėje įrašyta k realiųjų skaičių - kiekvienos užduoties įvertinimo dalis formuojant bendrą kontrolinio darbo įvertinimą. Tolesnėse n eilučių surašyta informacija apie kiekvieną mokinį: vardas, pavardė ir k sveikųjų skaičių, kiekvienos užduoties įvertinimas dešimtbalėje sistemoje.

Parašykite programą, kuri į rezultatų failą kontrolinisrez.txt išvestų informaciją:

• kokį galutinį įvertinimą gavo kiekvienas mokinys. Galutinis įvertinimas yra dešimtbalės sistemos sveikasis skaičius, gautas pritaikius matematinio apvalinimo taisykles;
  • mokinių, gavusių geriausius kontrolinio darbo įvertinimus, sąrašą (mokiniai sąraše eina tokia tvarka, kaip ir pradiniame sąraše);
  • mokinių, gavusių blogiausius kontrolinio darbo įvertinimus, sąrašą (mokiniai sąraše eina tokia atbula tvarka, negu išvardinti pradiniame sąraše);
  • rezultatų faile išveskite informaciją tokia tvarka, kaip pateikta rezultatų failo pavyzdyje.
Pradiniai duomenys Rezultatai

Petras Petraitis 8 8 8 8 8
Antanas Antanaitis 5 5 5 5 5

Petras Petraitis 8

Petras Petraitis 5 5 5 5 5
Antanas Antanaitis 5 5 5 5 5

Petras Petraitis 5
Petras Petraitis 5

Petras Petraitis 10 10 10 10 10
Antanas Antanaitis 10 10 10 10 10

Jonas Jonaitis 10

• Sukurkite struktūrą, saugančią mokinio vardą ir galutinį įvertinimą.
  • Sukurkite 3 struktūrų masyvus - visų, geriausių ir silpniausių mokinių.
  • Sukurkite pradinių duomenų skaitymo funkciją void.
  • Sukurkite vieno mokinio galutinio įvertinimo skaičiavimo funkciją, grąžinančią apskaičiuotą reikšmę per funkcijos vardą. Į šią funkciją galite kreiptis skaitymo funkcijoje, arba sukurti papildomą void funkciją, kurioje kreipsitės skaičiuodami galutinį įvertinimą.
  • Sukurkite geriausio įvertinimo vietos paieškos funkciją, grąžinančią reikšmę per funkcijos vardą.
  • Sukurkite blogiausio įvertinimo vietos paieškos funkciją, grąžinančią reikšmę per funkcijos vardą.
  • Sukurkite void funkciją, formuojančią geriausiai parašiusių mokinių struktūrų masyvą iš pradinio masyvo.
  • Sukurkite void funkciją, formuojančią blogiausiai parašiusių mokinių struktūrų masyvą iš pradinio masyvo.
  • Sukurkite rezultatų rašymo funkciją, į kurią kreipkitės 3 kartus: įrašydami visų, geriausiai ir blogiausiai parašiusių kontrolinį darbą mokinių rezultatus.