Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 3645

Artėjant kelionei automobiliu, nusprendėte įsigyti kompaktinį diską. Norite įsirašyti jums patinkančias dainas, kad nereikėtų klausytis nuobodžių radijo laidų ar nemėgstamos muzikos.

Tekstiniame faile "Duomenys.txt" pateikti pradiniai duomenys. Pirmoje eilutėje nurodytos minutės, nusakančios disko talpą. Antroje eilutėje nurodytas sveikasis skaičius n - norimų įrašyti dainų skaičius. Kitose n eilučių pateikiami du skaičiai, nurodantys dainos trukmę (minutės ir sekundės). Žinoma, jog maksimali dainos trukmė yra 15 minučių.

Suskaičiuokite, kokia yra grojaraščio su n dainų trukmė, ir įvertinkite, ar užteks disko talpos visoms dainoms įrašyti. Jeigu grojaraščio trukmė didesnė nei galima įrašyti, tuomet ištrinkite tas dainas, kurių trukmė grojaraštyje yra pati mažiausia, tol, kol dainos tilps diske.

Tekstiniame faile "Rezultatai.txt" pateikti skaičiavimų rezultatai. Pirmoje eilutėje nurodyta grojaraščio trukmė (minutėmis ir sekundėmis). Antroje eilutėje įrašytas tekstas „Taip“, jei visas grojaraštis telpa diske. Kitu atveju yra atspausdinamas tekstas „Ne“, taip pat nurodomas ištrintų dainų skaičius bei naujo grojaraščio trukmė (minutėmis ir sekundėmis).

Pavyzdys

"Duomenys.txt"

"Rezultatai.txt"

85min. 39s.
78min. 14s.

Naudokite masyvus duomenims apie dainų trukmes saugoti.

Parašykite void funkciją duomenų skaitymui iš failo.

Parašykite void funkciją rezultatų įrašymui į failą.

Parašykite funkciją, kuri suskaičiuotų grojaraščio trukmę.

Parašykite funkciją, kuri grąžintų ištrintų dainų skaičių.